Rytířský jarmark se konal i přes velkou nepřízeň počasí. Přestože bylo chladno a pršelo, prodejců i návštěvníků bylo dost. K prodeji byly různé produkty vyrobené vlastníma rukama šikovných lidí, ochotných udělat něco pro druhé. Potěšili jsme se rukodělnými výrobky – ozdobami, hračkami, dekoracemi, šperky, úžasnými figurkami z přírodnin…, smlsli jsme si na dobrotách (domácí jablečný mošt, koláče, donuty, perníky, buchty, muffiny, pečená pučálka…). Souboj dvou rytířů skončil drtivou porážkou jednoho z nich. Děti pak měly možnost utkat se s vítězným rytířem. Střelba z kuše však skončila nezdarem.

Velké poděkování patří všem prodejcům za jejich ochotu, spolupráci a nadšení a zároveň všech nakupujícím, kteří přispěli na nákup badatelských potřeb a želvičky v akváriu. Za spolupráci také děkujeme dobrovolnicím – studentkám FHS UTB ve Zlíně.